WhatsApp

İzmir Oto Kurtarma ve İzmir Yol Yardım

olarak arızalı, kazalı ve kazasız bütün araçlarınızı sadece bir telefonla her koşulda çekmekteyiz.

En uygun fiyatlarımızla araç yol yardımı alabileceğiniz İzmir Oto Kurtarma - Oto Kurtarıcı ile artık aracınızla yolda kaldım derdine son veriyoruz.

Aklınıza gelmeyecek bir anda nerede olursanız olun aracınızla yaşamanız muhtemel ihityaçlarınızda sizler için hizmet veren İzmir Oto Kurtarma; Tüm Hava şartlarında ve yedi gün yirmi dört saat boyunca deneyimli oto kurtarma ekibiyle hizmet vermektedir.

Aniden yolda mı kaldınız? İzmir Oto Kurtarma bulunduğunuz noktaya çok yakın. Hemen şimdi bizi arayın - whatsapp konum gönderin.

İzmir veya bölgelerinde yolda mı kaldınız? Çaresiz değilsiniz. Deneyimli oto Çekici, kurtarıcı, yol yardım ekibimizle yardımınıza koşuyoruz. 7/24 arayabilirsiniz. Web Sitemizin Online canlı destek hattını kullanabilirsiniz.

İzmir Oto Kurtarma olarak

Sizlere kazasız günler dileriz.

İzmir oto kurtarma ile yolda kalmayın Uygun Fiyat politikası, Bilgi ve tecrübe sahibi personeli ile İzmir Oto Kurtarıcı

Olması muhtemel kaza durumlarında aracınızın naklinin gerçekleşmesi mi gerekiyor ? Firmamız profesyonel personel kadrosu ile anında bulunduğunuz adrese en yakın çekici ve oto kurtarma hizmetlerini sunarak rahat bir nefes almanızı sağlıyor. Yalnızca bir telefonunuzla en kaliteli hizmetlerimizden en uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz.

Oto Kurtarma hizmetlerimiz haftanın 7 günü 24 saat boyunca kesintisiz verilmektedir. Kasaba Oto Kurtarma olarak İzmir iline bağlı tüm ilçelerde servis vermekteyiz. Araç çekme, araç kurtarma, yolda kaldığınızda sorununuz ne olursa olsun oto kurtarma hizmetleri konusunda bizi arayabilirsiniz.

İşletmemiz, İzmir ve ilçelerinde, oto kurtarıcı / oto kurtarma/ oto çekici faaliyetlerinde 7/24 siz halkımızın hizmetinde güvenle ve kaliteyle görev yapmayı ilke edinmiştir.

Aracınızın yolda arıza veya kaza nedeniyle hareketsiz kalması durumunda bir yetkili servise veya tamirciye götürülmesinin sağlıyoruz. Karayolunda giderken aracın devrilme veya şarampole yuvarlanma nedeniyle hareketsiz kalması durumunda kurtarma hizmeti vermekteyiz. Nerede olursanız olun 24 saat araç çekme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Araçlar insanoğlu için her zaman vazgeçilmez olmuştur. İlk çağlardan itibaren zamanlar binek hayvanlar ile daha sonra ise motorlar ile araçlar bize her zaman vazgeçilmez konfor şartlarından biri olmuşlardır. Ancak Araçlar sonuçta bir süre sonra arıza çıkartabiliyor. Özellikle ülkemizde trafikte aktif olarak kullanılan ve eski diye tabir ettiğimiz araç sayısının fazla olması, bu arıza sayısını da gittikçe artırmaktadır. Araçlarda meydana gelen arıza sonucunda ise araç kurtarma veya oto kurtarma denilen hizmete ihtiyaç duyuluyor. Bu hizmet son derece düzgün ve titiz yapılmak zorundadır. Çünkü kullanılan araçlara gelebilecek en ufak zarar, oto kurtarıcı ücretinin kat kat fazlasına mal olabilir. Bu nedenle Turgutlu Oto Kurtarıcı da bizi seçmeniz, sizin de yararınızadır.

Oto Kurtarma Ücreti

Ataç arıza durumlarında eğer aracınızın kaskosu var ise oto kurtarıcı ücreti kasko tarafından karşılanmaktadır. Ancak bazı kaskolar bu ücreti kapsamayabiliyor. Bu nedenle kaskonuzun bu hizmeti kapsayıp, kapsamadığı öğrenmeniz yararınıza olacaktır.

Başta şehir içi olmak üzere şehirler arası olarak da en kaliteli oto kurtarma hizmetini sizlere sunan Kasaba Oto Kurtarma ile acil yol yardım hizmetini firmamızdan alabileceksiniz. Mağduriyet yaşadığınız yerlerde hiç aklınıza gelmeyecek anda gelişen olaylarla gelişen teknolojik takibimiz sonucu ihtiyaçlarınıza en uygun ve en hızlı hizmeti sizlere sunuyoruz.

En güvenilir kurtarma hizmetini bulacağınız imdadınıza en uygun fiyatlarla yetişecek. Yolda kaldığınız durumlarda, kaza yaptığınız durumlarda 7 gün 24 saat firmamıza her platformdan mobil cep telefonu, tablet, bilgisayar üzerinden iletişim sağlayabileceksiniz. Ege bölgesinde Oto Kurtarma, Oto Kurtarıcı ve Oto Çekici hizmetlerinizde www.kasabaotokurtama.com adresinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Kredi Kartı Ödeme